-
Відкриті торги
-
Мультилотова
-
КЕП
М’ясо (свинина охолоджена, яловичина охолоджена, кури охолоджені (тушки), кури заморожені (тушки), філе куряче охолоджене)
Тендер Prozorro UA-2017-12-01-003566-c
М’ясо (свинина охолоджена, яловичина охолоджена, кури охолоджені (тушки), кури заморожені (тушки), філе куряче охолоджене)
Торги не відбулися
4 036 390.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 5 920.00 UAH
мін. крок: 0.1% або 5 920.00 UAH
Період уточнення:
01.12.2017 16:32 - 08.12.2017 12:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим