-
Відкриті торги
-
Мультилотова
-
КЕП
М’ясо (свинина охолоджена, яловичина охолоджена, кури охолоджені (тушки), кури заморожені (тушки), філе куряче охолоджене)
Тендер Prozorro UA-2017-12-01-003566-c
М’ясо (свинина охолоджена, яловичина охолоджена, кури охолоджені (тушки), кури заморожені (тушки), філе куряче охолоджене)
Торги не відбулися
4 036 390.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 5 920.00 UAH
мін. крок: 0.1% або 5 920.00 UAH
Номер:
32cd20659b0f402fb4528bc4426981b8
Внутрішній номер закупівлі:
1469577
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-12-01-003566-c
Замовник:
Відділ освіти Старобільської районної державної адміністрації Луганської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
02142129
-
Адреса:
92703, Україна, Луганська область, Старобільськ, вул. Чернишевського, 26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ложечка Світлана Іванівна 380665077994 star-osvita@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
15110000-2 М’ясоАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
4 036 390.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
01.12.2017 16:32 - 08.12.2017 12:00
Період прийому пропозицій:
01.12.2017 16:32 - 18.12.2017 12:00
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴1 184 000.00 свинина охолоджена, яловичина охолоджена;
- Лот №2 ₴2 852 390.00 кури охолоджені (тушки), кури заморожені (тушки), філе куряче охолоджене