-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Мультилотова
-
КЕП
Аніоніт, катіоніт, лимонна кислота
Тендер Prozorro UA-2022-05-25-000693-a
Дата та час розкриття тендерних пропозицій: заповнюється автоматично електронною системою закупівель. У день і час закінчення строку подання тендерних пропозицій, зазначених в оголошенні, електронною системою закупівель автоматично розкриваються всі файли тендерної пропозиції, крім інформації про ціну/приведену ціну.
Торги не відбулися
7 821 677.33
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 6 210.17 UAH
мін. крок: 0.1% або 6 210.17 UAH
Період уточнення:
25.05.2022 09:53 - 17.06.2022 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим