• Відкриті торги з публікацією англійською мовою
  • Мультилотова
  • КЕП

Аніоніт, катіоніт, лимонна кислота

Дата та час розкриття тендерних пропозицій: заповнюється автоматично електронною системою закупівель. У день і час закінчення строку подання тендерних пропозицій, зазначених в оголошенні, електронною системою закупівель автоматично розкриваються всі файли тендерної пропозиції, крім інформації про ціну/приведену ціну.

Торги не відбулися

7 821 677.33 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 6 210.17 UAH
Номер: 9700882651d14f9fb850b56f1afd855f
Внутрішній номер закупівлі: 14651468
Ідентифікатор закупівлі: UA-2022-05-25-000693-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО"
Контактна особа: Скрипник Дар'я Сергіївна 380442076145 SKRIPNIK.DARYA@GMAIL.COM
Класифікатор ДК 021:2015: 24320000-3 Основні органічні хімічні речовиниАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 7 821 677.33 UAH з ПДВ
Період уточнення: 25.05.2022 09:53 - 17.06.2022 00:00
Період прийому пропозицій: 25.05.2022 09:53 - 27.06.2022 10:00
Період прекваліфікації: з 27.06.2022 10:02

Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)

  • Лот №1 ₴2 316 000.00 ЛОТ 1 - Фільтруючий матеріал аніоніт
  • Лот №2 ₴4 884 660.00 ЛОТ 2 - Катіоніт
  • Лот №3 ₴621 017.33 ЛОТ 3 - Кислота лимонна харчова