-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
- 1
Хліб пшеничний вищого гатунку
Тендер Prozorro UA-2022-05-06-000578-c
Cтрок поставки товарів: по 31.12.2022 року або до повного виконання сторонами договірних зобов’язань.
Завершена
200 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 000.00 UAH
Період уточнення:
06.05.2022 11:40 - 13.05.2022 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим