-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
- 1
Хліб пшеничний вищого гатунку
Тендер Prozorro UA-2022-05-06-000578-c
Cтрок поставки товарів: по 31.12.2022 року або до повного виконання сторонами договірних зобов’язань.
Завершена
200 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 000.00 UAH
Номер:
5d052d05e29147ae8bc1e7adb4edd6f4
Внутрішній номер закупівлі:
14583486
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-05-06-000578-c
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство Львівської обласної ради "Львівська обласна дитяча клінічна лікарня "ОХМАТДИТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01996728
-
Адреса:
79008, Україна, Львівська область, Львів, Лисенка, 31
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Лащів Володимир Іванович 380322368161 ekonomist.oh@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
200 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 000.00 UAH
Період уточнення:
06.05.2022 11:40 - 13.05.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
06.05.2022 11:40 - 23.05.2022 18:00
Аукціон:
24.05.2022 14:09 - 24.05.2022 14:32
Період кваліфікації:
24.05.2022 14:32 - 06.06.2022 14:00
Період завантаження договору:
06.06.2022 14:00 - 26.06.2022 14:00
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписПокупець зобов’язаний оплатити товар Продавцеві на протязі 30 /тридцяти/ календарних днів з дати фактичного отримання товару (дати підписання видаткової накладної). Оплата вартості проданого товару здійснюється в безготівковому порядку шляхом перерахування грошових коштів на рахунок Продавця.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Хліб пшеничний вищого гатунку
Кількість
7840 кілограм
Період постачання
до 31.12.2022
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
Спільне підприємство "Київ-Захід" у формі Товариства з обмеженою відповідальністю
Оскарження: 31.05.2022 15:35 - 11.06.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
20780000
-
Контактна особа:
Ковальчук Олена 380503710991 KOVALCHUK@KZAHID.COM.UA http://kzahid.com.ua/
-
Адреса:
80100, Україна, Львівська область, Червоноград, м. Червоноград, ВУЛ. ІВАСЮКА, буд. 20
Оскарження: 31.05.2022 15:35 - 11.06.2022 00:00
Початкова пропозиція
196 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
196 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
31.05.2022 15:35
Відповіді на вимоги
10
Документи
63
Скарги
0
ТОВ "Галицька здоба"
Оскарження: 06.06.2022 14:00 - 17.06.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
32409127
-
Контактна особа:
Бакусько Тарас Романович +380322440711 taras.bakusko@gmail.com http://www.halytskazdoba.com.ua
-
Адреса:
79000, Україна, Львівська область, місто Львів, вул. Антоновича, 102В
Оскарження: 06.06.2022 14:00 - 17.06.2022 00:00
Початкова пропозиція
199 920.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
199 920.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
06.06.2022 14:00
Відповіді на вимоги
10
Документи
73
Скарги
0
Контракти
Номер:
c4a6d09c56e746a9b4e35b9fc36cb758
Ідентифікатор договору:
UA-2022-05-06-000578-c-a1
Постачальник:
ТОВ "Галицька здоба"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32409127
-
Контактна особа:
Бакусько Тарас Романович +380322440711 taras.bakusko@gmail.com http://www.halytskazdoba.com.ua
-
Адреса:
79000, Україна, Львівська область, місто Львів, вул. Антоновича, 102В
Номер договору:
101-2230
Сума договору:
199 920.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
166 600.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
до 31.12.2022 00:00
Дата підписання:
17.06.2022 09:30
Статус:
Виконаний