-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Інформаційно-телекомунікаційні послуги (обробка вхідних викликів операторами) (ДК 021:2015: 79510000-2 - Послуги з приймання телефонних дзвінків)
Тендер Prozorro UA-2022-02-22-008487-b
Завершена
561 920.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 810.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 810.00 UAH
Період уточнення:
22.02.2022 13:31 - 28.02.2022 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим