• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Інформаційно-телекомунікаційні послуги (обробка вхідних викликів операторами) (ДК 021:2015: 79510000-2 - Послуги з приймання телефонних дзвінків)

Завершена

561 920.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 810.00 UAH
Номер: 1c66a4795d9d414d9dbb0856d3a59954
Внутрішній номер закупівлі: 14252842
Ідентифікатор закупівлі: UA-2022-02-22-008487-b   
Замовник: Департамент адміністративних послуг Львівської міської ради
Контактна особа: Білоніжко Ігор Володимирович 380322975722 Bilonizhko.Ihor@lvivcity.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 79510000-2 Послуги з приймання телефонних дзвінківАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 561 920.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 2 810.00 UAH
Період уточнення: 22.02.2022 13:31 - 28.02.2022 00:00
Період прийому пропозицій: 22.02.2022 13:31 - 10.03.2022 00:00
Аукціон: 10.03.2022 15:48 - 10.03.2022 16:11
Період кваліфікації: 10.03.2022 16:11 - 14.03.2022 08:54
Період завантаження договору: 14.03.2022 08:54 - 03.04.2022 08:54
Умови оплати:
надання послуг - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Інформаційно-телекомунікаційні послуги (обробка вхідних викликів операторами) (ДК 021:2015: 79510000-2 - Послуги з приймання телефонних дзвінків)
Код ДК 021:2015: 79510000-2 Послуги з приймання телефонних дзвінків
Кількість 1 лот
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 79008, Україна, Львівська область, Львів, ПЛОЩА РИНОК, будинок 1 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "АДЕЛІНА АУТСОРСИНГ"

Оскарження: 14.03.2022 08:54 - 25.03.2022 00:00
Початкова пропозиція 560 546.40 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
557 666.40 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
14.03.2022 08:54
Відповіді на вимоги 10
Документи 31
Скарги 0
ФОП "СОЛОДЯК ОЛЕГ СТЕПАНОВИЧ"
Початкова пропозиція 561 020.80 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
558 210.73 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги 10
Документи 21
Скарги 0

Контракти

Номер: a36790069fec4559b4c78803f5ffd8e0
Ідентифікатор договору: UA-2022-02-22-008487-b-c1
Постачальник: ТОВ "АДЕЛІНА АУТСОРСИНГ"
Номер договору: 28/03/2022
Сума договору: 557 666.40 UAH з ПДВ
Сума договору: 464 722.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: до 31.12.2022 00:00
Дата підписання: 28.03.2022 00:00
Статус:
Виконаний
pdf
IMG_0001.pdf
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s