-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
код ДК 021:2015 15810000-9 - Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби (хліб білий із пшеничного борошна вищого ґатунку)
Тендер Prozorro UA-2022-02-21-002482-a
Торги не відбулися
360 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 800.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 800.00 UAH
Період уточнення:
21.02.2022 16:05 - 27.02.2022 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим