-
Відкриті торги
-
КЕП
код ДК 021:2015 15810000-9 - Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби (хліб білий із пшеничного борошна вищого ґатунку)
Оголошено тендер
360 000.00
UAH
Номер:
852624d5b594403592daa2c1af3e38d7
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-02-21-004230-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство Харківської обласної ради "Обласна клінічна інфекційна лікарня"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02003652
-
Адреса:
61096, Україна, Харківська область, місто Харків, проспект Героїв Сталінграда, 160
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство Харківської обласної ради "Обласна клінічна інфекційна лікарня"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02003652
-
Адреса:
61096, Україна, Харківська область, місто Харків, проспект Героїв Сталінграда, 160
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
360 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
код ДК 021:2015 15810000-9 - Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби (хліб білий із пшеничного борошна вищого ґатунку)
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
21.02.2022 15:10
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
Опискошти НСЗУ
Сума360 000.00 UAH