-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Продукти харчування ( курага, родзинки, чорнослив без кісточки (не копчений), плоди шипшини, ягоди заморожені в асортименті,сухофрукта в асортименті , горох заморожений, капуста квашена, огірки солені, помідори солені, томатна паста)
Тендер Prozorro UA-2022-02-15-001729-a
Торги не відбулися
345 070.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 725.35 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 725.35 UAH
Період уточнення:
15.02.2022 11:13 - 21.02.2022 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим