-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Продукти харчування ( курага, родзинки, чорнослив без кісточки (не копчений), плоди шипшини, ягоди заморожені в асортименті,сухофрукта в асортименті , горох заморожений, капуста квашена, огірки солені, помідори солені, томатна паста)
Тендер Prozorro UA-2022-02-15-001729-a
Торги не відбулися
345 070.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 725.35 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 725.35 UAH
Номер:
577b606e43cd48a2a62b31ca98fa2034
Внутрішній номер закупівлі:
14129853
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-02-15-001729-a
Замовник:
Комунальний заклад "Кам'янська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат" Запорізької обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
20519520
-
Адреса:
71612, Україна, Запорізька область, Василівський район село Кам'янське, вулиця Семеренка ,будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Абрамович Ганна Валентинівна +380965817371 nura2017abramovitch@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
15330000-0 Оброблені фрукти та овочіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
345 070.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 725.35 UAH
Період уточнення:
15.02.2022 11:13 - 21.02.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
15.02.2022 11:13 - 03.03.2022 11:18
Аукціон:
з 04.03.2022 11:26
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Опис4.4. Розрахунки здійснюються Замовником протягом 20 робочих днів з моменту поставки товару та підписання сторонами видаткової накладної шляхом безготівкового перерахування коштів на розрахунковий рахунок Постачальника.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях20 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Продукти харчування ( курага)
Кількість
160 кілограм
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
71612, Україна, Запорізька область, Василівський район, село Кам'янське, вулиця Семеренка,1
На карті
Продукти харчування (родзинки)
Кількість
100 кілограм
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
71612, Україна, Запорізька область, Василівський район, село Кам'янське, вулиця Семеренка,1
На карті
Продукти харчування ( чорнослив без кісточки (не копчений))
Кількість
100 кілограм
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
71612, Україна, Запорізька область, Василівський район, село Кам'янське, вулиця Семеренка,1
На карті
Продукти харчування (плоди шипшини)
Кількість
100 кілограм
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
71612, Україна, Запорізька область, Василівський район, село Кам'янське, вулиця Семеренка,1
На карті
Продукти харчування ( ягоди заморожені в асортименті)
Кількість
360 кілограм
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
71612, Україна, Запорізька область, Василівський район, село Кам'янське, вулиця Семеренка,1
На карті
Продукти харчування ( горох заморожений)
Кількість
380 кілограм
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
71612, Україна, Запорізька область, Василівський район, село Кам'янське, вулиця Семеренка,1
На карті
Продукти харчування ( сухофрукта в асортименті)
Кількість
360 кілограм
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
71612, Україна, Запорізька область, Василівський район, село Кам'янське, вулиця Семеренка,1
На карті
Продукти харчування ( капуста квашена)
Кількість
400 кілограм
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
71612, Україна, Запорізька область, Василівський район, село Кам'янське, вулиця Семеренка,1
На карті
Продукти харчування ( огірки солені)
Кількість
400 кілограм
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
71612, Україна, Запорізька область, Василівський район, село Кам'янське, вулиця Семеренка,1
На карті
Продукти харчування ( помідори солені)
Кількість
400 кілограм
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
71612, Україна, Запорізька область, Василівський район, село Кам'янське, вулиця Семеренка,1
На карті
Продукти харчування ( томатна паста)
Кількість
350 кілограм
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
71612, Україна, Запорізька область, Василівський район, село Кам'янське, вулиця Семеренка,1
На карті