-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021-2015 (CPV) 09130000-9 - Нафта і дистиляти(бензин автомобільний А-92, дизельне паливо)
Тендер Prozorro UA-2022-02-14-009695-b
Протокол УО №11 від 14.02.2022р.
Торги не відбулися
300 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 3 000.00 UAH
мін. крок: 1% або 3 000.00 UAH
Період уточнення:
14.02.2022 14:45 - 20.02.2022 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим