-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021-2015 (CPV) 09130000-9 - Нафта і дистиляти(бензин автомобільний А-92, дизельне паливо)
Оголошено тендер
300 000.00
UAH
Номер:
2ac15af3e2c84ad0b7e11ac973cb6f63
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-02-14-008012-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
КП "Благоустрій-Василівка" Василівської міської ради Запорізької області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40647033
-
Адреса:
71600, Україна, Запорізька область, м Василівка, провулок Шкільний 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КП "Благоустрій-Василівка" Василівської міської ради Запорізької області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40647033
-
Адреса:
71600, Україна, Запорізька область, м Василівка, провулок Шкільний 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
300 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021-2015 (CPV) 09130000-9 - Нафта і дистиляти(бензин автомобільний А-92, дизельне паливо)
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистиляти
Дата опублікування:
14.02.2022 14:38
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума300 000.00 UAH