-
Відкриті торги
-
Однолотова
-
КЕП
М'ясо (свинина охолоджена без кістки, яловичина охолоджена без кістки, курчата (тушка заморожена) 1 категорії)
Тендер Prozorro UA-2022-02-14-000720-a
М'ясо (свинина охолоджена без кістки, яловичина охолоджена без кістки, курчата (тушка заморожена) 1 категорії)
Торги не відбулися
492 150.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 460.75 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 460.75 UAH
Період уточнення:
14.02.2022 11:05 - 21.02.2022 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим