• Відкриті торги
  • КЕП

М'ясо (свинина охолоджена без кістки, яловичина охолоджена без кістки, курчата (тушка заморожена) 1 категорії)

Оголошено тендер

492 150.00 UAH
Номер: d099cec69f394999a8e7873a609c30bd
Ідентифікатор плану: UA-P-2022-02-14-000791-a
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: КУ "КРЕМІНСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ БУДИНОК-ІНТЕРНАТ ДЛЯ ГРОМАДЯН ПОХИЛОГО ВІКУ ТА ІНВАЛІДІВ"
Замовник: КУ "КРЕМІНСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ БУДИНОК-ІНТЕРНАТ ДЛЯ ГРОМАДЯН ПОХИЛОГО ВІКУ ТА ІНВАЛІДІВ"
Очікувана вартість: 492 150.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: М'ясо (свинина охолоджена без кістки, яловичина охолоджена без кістки, курчата (тушка заморожена) 1 категорії)
Примітки: М'ясо (свинина охолоджена без кістки, яловичина охолоджена без кістки, курчата (тушка заморожена) 1 категорії)
Річний план закупівлі на: 2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Лютий 2022
Класифікатор ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясо
КЕКВ: 2230 Продукти харчування
Дата опублікування: 14.02.2022 10:58

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума492 150.00 UAH