-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015:03220000-9 - Овочі, фрукти та горіхи
Тендер Prozorro UA-2022-02-03-014813-b
ДК 021:2015:03220000-9 - Овочі, фрукти та горіхи
Пропозиції розглянуті
період кваліфікації завершився 1 649 днів назад
609 930.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 049.65 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 049.65 UAH
Період уточнення:
03.02.2022 20:40 - 09.02.2022 00:00
Відповідь надана
ISO 22000:2018
Номер:
a1dc35df4ebc455eaa862974e7441c53
Дата опублікування:
08.02.2022 13:37
Опис:
Шановний Замовнику!
У тендерній документації Розділі 3 Інструкція з підготовки тендерної пропозиції зазначено у пункті 15.Скан-копія сертифікату на систему менеджменту безпечності харчових продуктів відповідно до ISO 22000:2018. Документ повинен бути виданий на ім'я учасника, який є дійсним на момент проведення аукціону.
Зазначаємо, що ISO 22000:2018 Система менеджменту харчової безпеки. Вимоги до будь-якої організації, яка бере участь у ланцюзі створення харчової продукції, впроваджена для роботи в Україні та за її межами.
З 01 грудня 2019 року в Україні набирав чинності новий національний стандарт ДСТУ ISO 22000:2019 (ISO 22000:2018, IDT) «Системи управління безпечністю харчових продуктів. Вимоги до організацій харчового ланцюгу». Національний стандарт ухвалений наказом Національного органу стандартизації № 340 від 31 жовтня 2019 року.
Оскільки предмет закупівлі буде постачатися, згідно тендерної документації, в межах України, то потенційні Учасники можуть використовувати у своїй діяльності ДСТУ ISO 22000:2019 (ISO 22000:2018, IDT).
Просимо внести зміни у тендерну документацію, щоб виключити дискримінацію потенційних Учасників.
Відповідь:
Шановний Учаснику, уповноваженою особою Замовника було задоволено Вашу вимогу та буде внесено зазначені вами зміни до Тендерної документації.
Дата відповіді:
10.02.2022 18:41