-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015:03220000-9 - Овочі, фрукти та горіхи
Тендер Prozorro UA-2022-02-03-014813-b
ДК 021:2015:03220000-9 - Овочі, фрукти та горіхи
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто період кваліфікації завершився 1 649 днів назад
Пропозиції розглянуті
період кваліфікації завершився 1 649 днів назад
609 930.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 049.65 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 049.65 UAH
Номер:
52dbf2ba4599433aa2d2c0a8c5be446e
Внутрішній номер закупівлі:
13953161
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-02-03-014813-b
Замовник:
"УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ БІЛОЗЕРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44151124
-
Адреса:
75000, Україна, Херсонська область, селище міського типу Білозерка, вул.Свободи, будинок 83
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Юлія Берко +380660467898 bilozerka_osvita_otg@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
609 930.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
3 049.65 UAH
Період уточнення:
03.02.2022 20:40 - 09.02.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
03.02.2022 20:40 - 19.02.2022 00:00
Аукціон:
21.02.2022 13:38 - 21.02.2022 14:01
Період кваліфікації:
21.02.2022 14:01 - 28.02.2022 23:40
Період завантаження договору:
28.02.2022 23:40 - 20.03.2022 23:40
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021:2015:03220000-9 - Овочі, фрукти та горіхи (Буряк)
Кількість
2345 кілограм
Період постачання
01.03.2022 - 31.12.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
ДК 021:2015:03220000-9 - Овочі, фрукти та горіхи (Цибуля)
Кількість
8705 кілограм
Період постачання
01.03.2022 - 31.12.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
ДК 021:2015:03220000-9 - Овочі, фрукти та горіхи (Морква)
Кількість
8798 кілограм
Період постачання
01.03.2022 - 31.12.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
ДК 021:2015:03220000-9 - Овочі, фрукти та горіхи (Капуста)
Кількість
9828 кілограм
Період постачання
01.03.2022 - 31.12.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
ДК 021:2015:03220000-9 - Овочі, фрукти та горіхи (Лимон)
Кількість
338 кілограм
Період постачання
01.03.2022 - 31.12.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
ДК 021:2015:03220000-9 - Овочі, фрукти та горіхи (Яблука)
Кількість
1125 кілограм
Період постачання
01.03.2022 - 31.12.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
ДК 021:2015:03220000-9 - Овочі, фрукти та горіхи (Гарбуз)
Кількість
200 кілограм
Період постачання
01.03.2022 - 31.12.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
Приватне підприємство «Никольтрейд»
Оскарження: 28.02.2022 23:40 - 11.03.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
42601065
-
Контактна особа:
Микола Чередниченко +380501752397 cherednichenko.nv@ukr.net
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, Херсон, МИКОЛАЇВСЬКЕ ШОСЕ, будинок 25
Оскарження: 28.02.2022 23:40 - 11.03.2022 00:00
Початкова пропозиція
426 981.72 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
356 056.86 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
28.02.2022 23:40
Відповіді на вимоги
10
Документи
97
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "БАЗІСТОРГ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41619815
-
Контактна особа:
Євген Волотін +380956998831 zakupkibazis@gmail.com
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, місто Херсон, ВУЛИЦЯ АК. ТАРЛЕ, будинок 16, корпус 2, квартира 76
Початкова пропозиція
522 019.60 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
356 187.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
51
Скарги
0
Контракти
Номер:
22d50e1e53f14c41b72d058c6755754a
Ідентифікатор договору:
UA-2022-02-03-014813-b-a1
Постачальник:
Приватне підприємство «Никольтрейд»
×
-
Код ЄДРПОУ:
42601065
-
Контактна особа:
Микола Чередниченко +380501752397 cherednichenko.nv@ukr.net
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, Херсон, МИКОЛАЇВСЬКЕ ШОСЕ, будинок 25
Сума договору:
356 056.86 UAH з ПДВ
Сума договору:
356 056.86 UAH без ПДВ
Статус:
Очікує активації