-
Відкриті торги
-
Мультилотова
-
КЕП
Молочні продукти різні.
Тендер Prozorro UA-2017-11-17-001203-a
Молочні продукти різні.
Торги не відбулися
367 240.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.3% або 1 184.20 UAH
мін. крок: 0.3% або 1 184.20 UAH
Період уточнення:
17.11.2017 11:49 - 23.11.2017 00:00
Відповідь надана
Кваліфікаційні вимоги
Номер:
b9503e1f64584dd49a2e505cc0dd6988
Дата опублікування:
20.11.2017 09:54
Опис:
Доброго дня.
У випадку визнання переможцем одного із учасників,яким чином подаються документи переможця? Надаються безпосередньо Замовнику чи розміщуються скановані оригінали документів на відповідному електронному майданчику? Просимо уточнити вказане питання у документації торгів.
Відповідь:
Доброго дня.
КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА «ОБЛАСНИЙ ДИТЯЧИЙ ПРОТИТУБЕРКУЛЬОЗНИЙ САНАТОРІЙ «ЛІСОВИЙ БЕРЕГ» ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
Поштова адреса - 10004, Житомир – 4, а/с – 27; юридична адреса – с. Іванівка, вул. Санаторна1, Житомирського р-ну Житомирської обл., електронна адреса: zt.lesnoybereg@gmail.com тел.51-67-23, факс 51-60-66
Доповнення до документації тендерних торгів на закупівлю
Код ДК021: 2015 15550000-8 Молочні продукти різні
Внести доповнення наступного змісту:
Пункт 5 розділу ІІІ «Підготовка тендерних пропозицій» доповнити реченням наступного змісту:
Документи Переможцем тендерних торгів надаються безпосередньо Замовнику особисто або кур’єром, або поштою.
Пункт 6 додатку 4 доповнити підпунктом 7 наступного змісту:
Документи Переможцем тендерних торгів надаються безпосередньо Замовнику особисто або кур’єром, або поштою.
Дата відповіді:
20.11.2017 15:48
Відповідь надана
Тендерна документація
Номер:
838c54120f324795b32d0456c9a3bc89
Дата опублікування:
20.11.2017 09:48
Опис:
Доброго дня.
У випадку, якщо учасник здійснює поставку сметани більше 21 % жирності в перше, хоча є виробником, чи може вказати у довідці про виконання аналогічних договорів що "товар буде постачатись вперше однак досвід про постачання сметани є про що надаємо відповідні договора"?
Відповідь:
Доброго дня. Надаємо відповідь на Ваше запитання:
якщо у Вас буде лист-відгук та копія договору на сметану жирністю ДО 21%, то Ваша пропозиція буде відхилена як така , що не відповідає кваліфікаційним критеріям відповідно до ст.16 ЗУ "Про публічні закупівлі" і пункту 2 Додатку3 тендерної документації.
Якщо у Вас буде лист відгук та копія договору на сметану жирністю 21% та більше відсотків, тоді дані критерії відповідають ст.16 ЗУ "Про публічні закупівлі" і пункту 2 Додатку3 тендерної документації.
Дата відповіді:
20.11.2017 15:53