• Відкриті торги
  • Мультилотова
  • КЕП

Молочні продукти різні.

Молочні продукти різні.

Торги не відбулися

367 240.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.3% або 1 184.20 UAH
Номер: 7bbf66b895344e93a991e649d4b9cbcb
Внутрішній номер закупівлі: 1394104
Ідентифікатор закупівлі: UA-2017-11-17-001203-a   
Замовник: Комунальна установа "Обласний дитячий протитуберкульозний санаторій "Лісовий берег" Житомирської обласної ради
Контактна особа: Марія Бойко 0412516723 zt.lesnoybereg@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 15550000-8 Молочні продукти різніАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 367 240.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 17.11.2017 11:49 - 23.11.2017 00:00
Період прийому пропозицій: 17.11.2017 11:49 - 03.12.2017 00:00

Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)

  • Лот №1 ₴248 820.00 Молочні продукти різні. Лот № - кефір жирністю не менше 3,2%.
  • Лот №2 ₴118 420.00 Молочні продукти різні. Лот№2 - сметана жирністю не менше 21%.