-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги з прибирання
Тендер Prozorro UA-2022-02-02-004814-c
Послуги з прибирання (послуги з комплексного прибирання службових приміщень та прибудинкової території Олександрійського міськрайонного центру зайнятості)
Завершена
385 650.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 928.25 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 928.25 UAH
Період уточнення:
02.02.2022 14:47 - 08.02.2022 00:00
Відповідь надана
Невідповідність періоду надання послуг у технічних характеристиках предмету закупівлі до розрахунку у формі "Тендерної пропозиції""
Номер:
6a6aba27c5274c85afccee044fca99dd
Дата опублікування:
03.02.2022 16:22
Опис:
Доброго дня. Згідно додатку №2 до тендерної документації "Технічні та якісні вимоги до предмета закупівлі " зазначено період надання послуг з 14.03.2022 р. по 31.12.2022 р., тобто 10 місяців. В той же час в додатку №3 до тендерної документації у "Формі "Тендерної пропозиції" вимагається вказати розрахунок цінової пропозиції за 12 місяців. Роз'ясніть, будь ласка, в розрахунку цінової пропозиції "Форми "Тендерної пропозиції" вказувати суму за 12 місців, тобто розрахунок з березня 2022 року по березень 2023 року, чи вказувати суму за 10 місяців, тобто розрахунок з березня 2022 року по кінець грудня 2022 року? Якщо вказувати суму з розрахунку на 10 місяців, то чи можна внести зміни до колонок 6 та 7 "Форми "Тендерної пропозиції" щодо кількості місяців надання послуг?
Відповідь:
Доброго дня. В тендерну документацію були внесені зміни 04.02.2022 року
Дата відповіді:
04.02.2022 08:09