-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги з прибирання
Оголошено тендер
385 650.00
UAH
Номер:
18e784c3b048456dbf61ec90fc8b30b2
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-02-02-002602-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Олександрійський міськрайонний центр зайнятості
×
-
Код ЄДРПОУ:
23095859
-
Адреса:
28000, Україна, Кіровоградська область, ОЛЕКСАНДРІЯ, проспект Соборний 126А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Олександрійський міськрайонний центр зайнятості
×
-
Код ЄДРПОУ:
23095859
-
Адреса:
28000, Україна, Кіровоградська область, ОЛЕКСАНДРІЯ, проспект Соборний 126А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
385 650.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з прибирання
Примітки:
Послуги з прибирання (послуги з комплексного прибирання службових приміщень та прибудинкової території Олександрійського міськрайонного центру зайнятості)
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
90910000-9 Послуги з прибирання
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
02.02.2022 14:38
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Послуги з прибирання
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2022
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоБюджет цільових фондів (що не входять до складу Державного або місцевого бюджетів)
Опис
Сума385 650.00 UAH