-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
Розроблення науково-проєктної документації «Межі та режими використання зон охорони комплексів і пам’яток культурної спадщини м. Києва»
Тендер Prozorro UA-2022-01-31-003717-c
Торги не відбулися
8 100 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 40 500.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 40 500.00 UAH
Період уточнення:
31.01.2022 14:47 - 21.02.2022 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим