-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
Розроблення науково-проєктної документації «Межі та режими використання зон охорони комплексів і пам’яток культурної спадщини м. Києва»
Тендер Prozorro UA-2022-01-31-003717-c
Торги не відбулися
8 100 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 40 500.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 40 500.00 UAH
Номер:
5c4b93e5084d48d8a5ef921d2f081ce2
Внутрішній номер закупівлі:
13868333
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-01-31-003717-c
Замовник:
Київський науково-методичний центр по охороні, реставрації та використанню пам'яток історії, культури і заповідних територій
×
-
Код ЄДРПОУ:
21507625
-
Адреса:
04070, Україна, Київська область, Київ, вулиця Спаська, будинок 12
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Дікова Анжеліка Дмитрівна 380662269257 dikova157@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
71410000-5 Послуги у сфері містобудуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
8 100 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
40 500.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
81 000.00 UAH
Період уточнення:
31.01.2022 14:47 - 21.02.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
31.01.2022 14:47 - 03.03.2022 12:00
Період прекваліфікації:
з 03.03.2022 12:01
Аукціон:
з 08.04.2022 13:55
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- ОписЗамовник здійснює оплату тільки за фактично надані Послуги протягом 10 (десяти) банківських днів з моменту підписання Сторонами Акту здачі-приймання наданих послуг, який відображає обсяг Послуг та вартість, наданих Виконавцем Послуг.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Розроблення науково-проєктної документації « Межі та режими використання зон охорони комплексів і пам’яток культурної спадщини м. Києва »
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 29.04.2022