-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ШГВ22Т-002 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування (Контейнер пластиковий одноразовий, ланч бокс одноразовий, пластикова одноразова тарілка, віделка, ніж, кришка для стакану паперового, стакан паперовий, пакет саше)
Тендер Prozorro UA-2022-01-31-003556-b
Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції: українська мова. Умови надання забезпечення тендерних пропозицій: відповідно до документації
Торги не відбулися
30 420.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 2% або 600.00 UAH
мін. крок: 2% або 600.00 UAH
Період уточнення:
31.01.2022 11:32 - 06.02.2022 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим