-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ШГВ22Т-002 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування (Контейнер пластиковий одноразовий, ланч бокс одноразовий, пластикова одноразова тарілка, віделка, ніж, кришка для стакану паперового, стакан паперовий, пакет саше)
Тендер Prozorro UA-2022-01-31-003556-b
Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції: українська мова. Умови надання забезпечення тендерних пропозицій: відповідно до документації
Торги не відбулися
30 420.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 2% або 600.00 UAH
мін. крок: 2% або 600.00 UAH
Номер:
612f69bb2b944496858353f6e29e6945
Внутрішній номер закупівлі:
13861068
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-01-31-003556-b
Замовник:
АТ "Укргазвидобування" в особі філії "Шебелинкагазвидобування"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00153146
-
Адреса:
64250, Україна, Харківська область, смт. Донець, вул. Стадіонна, 9
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Сергій Демченко +380675775883 dsn@shgpu.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
30 420.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
600.00 UAH
Період уточнення:
31.01.2022 11:32 - 06.02.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
31.01.2022 11:32 - 16.02.2022 17:00
Аукціон:
17.02.2022 13:08 - 17.02.2022 13:31
Період кваліфікації:
17.02.2022 13:31 - 30.03.2022 14:46
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Описпо факту поставки протягом 60 календарних днів з дати поставки.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях60 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування (Контейнер пластиковий)
Кількість
2000 штуки
Період постачання
31.03.2022 - 30.04.2022
Місце постачання
64220, Україна, Харківська область, смт. Андріївка, в’їзд Першотравневий 4
На карті
39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування (Контейнер пластиковий)
Кількість
2000 штуки
Період постачання
31.03.2022 - 30.04.2022
Місце постачання
64220, Україна, Харківська область, смт. Андріївка, в’їзд Першотравневий 4
На карті
39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування (Ланч бокс)
Кількість
2000 штуки
Період постачання
31.03.2022 - 30.04.2022
Місце постачання
64220, Україна, Харківська область, смт. Андріївка, в’їзд Першотравневий 4
На карті
39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування (Ланч бокс)
Кількість
2000 штуки
Період постачання
31.03.2022 - 30.04.2022
Місце постачання
64220, Україна, Харківська область, смт. Андріївка, в’їзд Першотравневий 4
На карті
39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування (Пластикова одноразова тарілка)
Кількість
1000 штуки
Період постачання
31.03.2022 - 30.04.2022
Місце постачання
64220, Україна, Харківська область, смт. Андріївка, в’їзд Першотравневий 4
На карті
39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування (Пластикова одноразова виделка)
Кількість
1000 штуки
Період постачання
31.03.2022 - 30.04.2022
Місце постачання
64220, Україна, Харківська область, смт. Андріївка, в’їзд Першотравневий 4
На карті
39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування (Пластиковий одноразовий ніж)
Кількість
1000 штуки
Період постачання
31.03.2022 - 30.04.2022
Місце постачання
64220, Україна, Харківська область, смт. Андріївка, в’їзд Першотравневий 4
На карті
39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування (Кришка для стакану)
Кількість
1000 штуки
Період постачання
31.03.2022 - 30.04.2022
Місце постачання
64220, Україна, Харківська область, смт. Андріївка, в’їзд Першотравневий 4
На карті
39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування (Стакан паперовий)
Кількість
4000 штуки
Період постачання
31.03.2022 - 30.04.2022
Місце постачання
64220, Україна, Харківська область, смт. Андріївка, в’їзд Першотравневий 4
На карті
39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування (Стакан паперовий)
Кількість
4000 штуки
Період постачання
31.03.2022 - 30.04.2022
Місце постачання
64220, Україна, Харківська область, смт. Андріївка, в’їзд Першотравневий 4
На карті
39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування (Пакет саше)
Кількість
4000 штуки
Період постачання
31.03.2022 - 30.04.2022
Місце постачання
64220, Україна, Харківська область, смт. Андріївка, в’їзд Першотравневий 4
На карті
39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування (Пакет саше)
Кількість
3000 штуки
Період постачання
31.03.2022 - 30.04.2022
Місце постачання
64220, Україна, Харківська область, смт. Андріївка, в’їзд Першотравневий 4
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "РіА-Трейд"
Оскарження: 09.03.2022 12:54 - 20.03.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
32818139
-
Контактна особа:
Руслан Любченко +380932028426, +380973303869, +380668224577 rsl77@i.ua
-
Адреса:
14033, Україна, Чернігівська область, м.Чернігів, ВУЛИЦЯ МСТИСЛАВСЬКА, будинок 181, квартира 21
Оскарження: 09.03.2022 12:54 - 20.03.2022 00:00
Початкова пропозиція
30 300.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
29 700.00 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги
10
Документи
24
Скарги
0
ТОВ "ДЕБЮТ-ЦЕНТР"
Оскарження: 30.03.2022 14:46 - 10.04.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
39421842
-
Контактна особа:
Ольга Геннадіївна +380443900393 tenddcenter@gmail.com
-
Адреса:
08290, Україна, Київська область, місто Ірпінь, селище міського типу Гостомель, ВУЛИЦЯ ЦЕНТРАЛЬНА, будинок 1-О
Оскарження: 30.03.2022 14:46 - 10.04.2022 00:00
Початкова пропозиція
30 420.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
29 820.00 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги
10
Документи
16
Скарги
0