-
Відкриті торги
-
Мультилотова
-
КЕП
Лот №1 - Послуги з моніторингу сигналів тривоги, що надходять з пристроїв охоронної сигналізації та послуги з охорони об’єктів для потреб Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Львів); Лот №2 - Послуги з моніторингу сигналів тривоги, що надходять з пристроїв охоронної сигналізації та послуги з охорони об’єктів для потреб Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції у м. Луцьк
Тендер Prozorro UA-2022-01-20-011123-b
Завершена
770 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.2% або 1 200.00 UAH
мін. крок: 0.2% або 1 200.00 UAH
Період уточнення:
20.01.2022 15:52 - 28.01.2022 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим