-
Відкриті торги
-
Мультилотова
-
КЕП
Лот №1 - Послуги з моніторингу сигналів тривоги, що надходять з пристроїв охоронної сигналізації та послуги з охорони об’єктів для потреб Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Львів); Лот №2 - Послуги з моніторингу сигналів тривоги, що надходять з пристроїв охоронної сигналізації та послуги з охорони об’єктів для потреб Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції у м. Луцьк
Тендер Prozorro UA-2022-01-20-011123-b
Завершена
770 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.2% або 1 200.00 UAH
мін. крок: 0.2% або 1 200.00 UAH
Номер:
e5a47fba079b41779d476d9229403d22
Внутрішній номер закупівлі:
13685681
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-01-20-011123-b
Замовник:
ЗАХІДНЕ МІЖРЕГІОНАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ МІНІСТЕРСТВА ЮСТИЦІЇ (М. ЛЬВІВ)
×
-
Код ЄДРПОУ:
43317547
-
Адреса:
79000, Україна, Львівська область, м. Львів, площа Шашкевича, буд. 1
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Соломія Шпинда +380322350278 vmtz@lv.minjust.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
79710000-4 Охоронні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
770 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
20.01.2022 15:52 - 28.01.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
20.01.2022 15:52 - 07.02.2022 17:00
Аукціон:
08.02.2022 14:25 - 08.02.2022 15:01
Період кваліфікації:
08.02.2022 15:01 - 14.02.2022 15:40
Період завантаження договору:
14.02.2022 15:39 - 06.03.2022 15:39
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴530 000.00 Лот №1 - Послуги з моніторингу сигналів тривоги, що надходять з пристроїв охоронної сигналізації та послуги з охорони об’єктів для потреб Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Львів)
- Лот №2 ₴240 000.00 Лот №2 - Послуги з моніторингу сигналів тривоги, що надходять з пристроїв охоронної сигналізації та послуги з охорони об’єктів для потреб Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції у м. Луцьк