-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
НАЦІОНАЛЬНИЙ КЛАСИФІКАТОР УКРАЇНИ Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція (Кетамін (Ketamine); Морфін (Morphine); Сибазон (Diazepam); Фенобарбітал (Phenobarbital); Фентаніл трансдермальний пластир (Fentanyl))
Тендер Prozorro UA-2022-01-20-008564-b
Усі документи, що мають відношення до тендерної пропозиції і підготовленні безпосередньо учасником повинні бути викладені українською мовою. Всі інші документи, які надаються учасником, можуть бути викладені українською та/або російською мовами.
Торги не відбулися
197 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 985.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 985.00 UAH
Період уточнення:
20.01.2022 14:47 - 11.02.2022 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим