-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
НАЦІОНАЛЬНИЙ КЛАСИФІКАТОР УКРАЇНИ Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція (Кетамін (Ketamine); Морфін (Morphine); Сибазон (Diazepam); Фенобарбітал (Phenobarbital); Фентаніл трансдермальний пластир (Fentanyl))
Тендер Prozorro UA-2022-01-20-008564-b
Усі документи, що мають відношення до тендерної пропозиції і підготовленні безпосередньо учасником повинні бути викладені українською мовою. Всі інші документи, які надаються учасником, можуть бути викладені українською та/або російською мовами.
Торги не відбулися
197 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 985.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 985.00 UAH
Номер:
b75e4104e3d548d9b851775a15251834
Внутрішній номер закупівлі:
13682773
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-01-20-008564-b
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ДИТЯЧА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03082760
-
Додаткова контактна особа:
Римарчук О П +380432460239 vodkl-bux@ukr.net
-
Адреса:
21029, Україна, Вінницька область, м. Вінниця, вул. Хмельницьке Шосе, буд. 108
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олеся Сакал +380432460239 vodkl-bux@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33600000-6 Фармацевтична продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
197 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
985.00 UAH
Період уточнення:
20.01.2022 14:47 - 11.02.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
20.01.2022 14:47 - 21.02.2022 10:00
Період прекваліфікації:
з 21.02.2022 10:03
Аукціон:
з 29.03.2022 12:16
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях45 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
НАЦІОНАЛЬНИЙ КЛАСИФІКАТОР УКРАЇНИ Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція (Кетамін (Ketamine)
×
-
МНН:
ketamine Ketamine
Кількість
350 упаковка
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
НАЦІОНАЛЬНИЙ КЛАСИФІКАТОР УКРАЇНИ Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція (Морфін (Morphine)
×
-
МНН:
morphine Morphine
Кількість
600 ампула
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
НАЦІОНАЛЬНИЙ КЛАСИФІКАТОР УКРАЇНИ Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція (Сибазон (Diazepam)
×
-
МНН:
diazepam Diazepam
Кількість
150 упаковка
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
НАЦІОНАЛЬНИЙ КЛАСИФІКАТОР УКРАЇНИ Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція (Фенобарбітал (Phenobarbital)
×
-
МНН:
phenobarbital Phenobarbital
Кількість
15 упаковка
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
НАЦІОНАЛЬНИЙ КЛАСИФІКАТОР УКРАЇНИ Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція (Фентаніл трансдермальний пластир (Fentanyl))
×
-
МНН:
fentanyl Fentanyl
Кількість
10 штуки
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Початкова / Кінцева пропозиція
Результати прекваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ВІНСПЕЦФАРМ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43920477
-
Контактна особа:
Юрій Охота 380503839194 vinspetsfarm@gmail.com
-
Адреса:
21030, Україна, Вінницька область, Вінниця, 21030, Вінницька обл., місто Вінниця, пр.Юності, будинок 11, офіс 106
Початкова пропозиція
195 300.00 UAH з ПДВ /
195 300.00 UAH з ПДВ
195 300.00 UAH з ПДВ
Результати прекваліфікації
Очікує рішення
Відповіді на вимоги
10
Документи
47
Скарги
0