-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Поточний ремонт приміщень №№30,52,54 центрального корпусу "Палацу потоцьких" (літ. А-Головний корпус) КВНЗ "Тульчинське училище культури"
Тендер Prozorro UA-2017-11-08-000728-b
Торги не відбулися
500 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 5 000.00 UAH
мін. крок: 1% або 5 000.00 UAH
Період уточнення:
08.11.2017 14:31 - 13.11.2017 23:55
Звернень немає. Звернення не може бути заданим