-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Поточний ремонт приміщень №№30,52,54 центрального корпусу "Палацу потоцьких" (літ. А-Головний корпус) КВНЗ "Тульчинське училище культури"
Тендер Prozorro UA-2017-11-08-000728-b
Торги не відбулися
500 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 5 000.00 UAH
мін. крок: 1% або 5 000.00 UAH
Номер:
b5071d64bc1949a185bfb4d79ef697f3
Внутрішній номер закупівлі:
1361152
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-11-08-000728-b
Замовник:
комунальний вищий навчальний заклад "Тульчинське училище культури"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02214403
-
Адреса:
23600, Україна, Вінницька область, Тульчин, вул. Леніна 52
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Борболюк Василь Афанасійович +380433522202 tulchin_kulture@ukr.net http://uatuc.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45410000-4 Штукатурні роботиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
500 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
5 000.00 UAH
Період уточнення:
08.11.2017 14:31 - 13.11.2017 23:55
Період прийому пропозицій:
08.11.2017 14:31 - 23.11.2017 23:55
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Поточний ремонт приміщень №№30,52,54 центрального корпусу "Палацу потоцьких" (літ. А-Головний корпус) КВНЗ "Тульчинське училище культури"
Кількість
1 послуга
Період постачання
01.12.2017 - 29.12.2017
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ПрАТ Ремонтно - будівельне управління 6
×
-
Код ЄДРПОУ:
03329315
-
Контактна особа:
Баришніков Анатолій Дмитрович +380433522500 rbu-6@mail.ru http://tulrbu6.at.ua
-
Адреса:
23600, Україна, Вінницька область, Тульчин, Глінки 10
Початкова пропозиція
410 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
410 000.00 UAH з ПДВ
Документи
11
Скарги
0