-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
- 1
ДК 021:2015: 09310000-5 — Електрична енергія (Електрична енергія).
Тендер Prozorro UA-2022-01-14-004168-a
Джерело фінансування – кошти місцевого бюджету. Мова тендерних пропозицій – українська.
Торги не відбулися
769 098.98
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 845.49 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 845.49 UAH
Період уточнення:
14.01.2022 14:00 - 21.01.2022 00:00
Відповідь надана
Розподіл
Номер:
6b7d9ff04cda49f1823793a2713f0ac4
Дата опублікування:
17.01.2022 14:07
Опис:
Шановний Замовник, просимо Вас повідомити чи врахована до очікуваної вартості предмету закупівлі вартість розподілу ОСР (а саме: оплата за послугу з розподілу здійснюється Замовником безпосередньо оператору системи розподілу або через Постачальника), до якого ОСР відносяться Ваші об'єкти?
Відповідь:
До очікуваної вартості предмету закупівлі вартість розподілу не включена. Замовник додатково самостійно оплачує послугу з розподілу по договору з «Полтаваобленерго».
Дата відповіді:
18.01.2022 14:28
Відповідь надана
Дискримінаційні вимоги
Номер:
b9f56aba255c4a8ca64d43b80bb2a439
Дата опублікування:
17.01.2022 14:05
Опис:
Шановний Замовник! Тендерною документацією передбачено: "2.5. Для документального підтвердження того, що створення центру обслуговування споживачів не є обов’язковим для учасника, в зв’язку з тим, що ним обслуговується менше 50000 споживачів (відповідно до вимог Постанови НКРЕКП від14.03.2018 № 312 "Про затвердження Правил роздрібного ринку електричної енергії"), такий учасник повинен надати довідки від всіх операторів системи розподілу, з якими учасником укладено договори електропостачальника про надання послуг з розподілу електричної енергії, з інформацією про кількість споживачів, яких він обслуговує на території відповідного оператора системи розподілу електричної енергії. Довідки повинні бути видані не раніше жовтня поточного року. " та "3.4. Для документального підтвердження того, що створення кол-центру не є обов’язковим для учасника, в зв’язку з тим, що ним обслуговується менше 100 000 споживачів, такий учасник повинен надати довідки від всіх операторів системи розподілу, з якими учасником укладено договори електропостачальника про надання послуг з розподілу електричної енергії, з інформацією про кількість споживачів, яких він обслуговує на території відповідного оператора системи розподілу. Довідки повинні бути видані не раніше жовтня поточного року.."Встановлення таких вимог суперечить основний принципам здійснення закупівель, зокрема недискримінації учасників. Разом з тим, інформація, яка є публічною, не вимагається в учасників згідно Закону України "Про публічні закупівлі". Так, на офіційно веб-сайті НКРЕКП створено Інтерактивний реєстр електропостачальників. З метою забезпечення споживачів можливістю зручного моніторингу роздрібного ринку електричної енергії та вибору електропостачальника, НКРЕКП за підтримки DiXi Group було створено публічний інтерактивний реєстр постачальників. За допомогою дашборду користувачі можуть ознайомитись з діяльністю постачальників за ключовими показниками – кількість споживачів та об’єм поставленої електроенергії, – а також проаналізувати їх в динаміці за місяцями. Надаємо Вам посилання для ознайомлення https://www.nerc.gov.ua/?id=59249, та просимо видалити дискримінаційні та незаконні вимоги з Оголошення. Дякуємо
Відповідь:
Шановний учасник!
Речення в тендерній документації «Довідки повинні бути видані не раніше жовтня поточного року» є технічною помилкою. До тендерної документації будуть внесені зміни.
Щодо довідок: це не є дискримінаційною вимогою, оскільки відноситься до всіх учасників без виключення. Крім цього, в ст..17 «Підстави для відмови в участі у процедурі закупівлі», част 5. Закону прописано «Замовник не вимагає документального підтвердження публічної інформації, що оприлюднена у формі відкритих даних згідно із Законом України "Про доступ до публічної інформації" та/або міститься у відкритих єдиних державних реєстрах, доступ до яких є вільним, або публічної інформації, що є доступною в електронній системі закупівель». Замовник повністю дотримується вимок Закону і по ст. 17 не вимагає жодної лишньої довідки.
Ці довідки вимагаються у Додатку 3 «ІНФОРМАЦІЯ ПРО НЕОБХІДНІ ТЕХНІЧНІ, ЯКІСНІ ТА КІЛЬКІСНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ».
Дата відповіді:
18.01.2022 14:27