-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015: 09310000-5 — Електрична енергія (Електрична енергія).
Оголошено тендер
769 098.98
UAH
Номер:
d37cbdaabb524b7ab98f7ad2c5be6433
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-01-14-006733-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
ПОЛТАВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ПАРК КУЛЬТУРИ ТА ВІДПОЧИНКУ "ПЕРЕМОГА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02219984
-
Адреса:
36011, Україна, Полтавська область, м. Полтава, проспект Першотравневий, 20
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ПОЛТАВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ПАРК КУЛЬТУРИ ТА ВІДПОЧИНКУ "ПЕРЕМОГА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02219984
-
Адреса:
36011, Україна, Полтавська область, м. Полтава, проспект Першотравневий, 20
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
769 098.98 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015: 09310000-5 — Електрична енергія (Електрична енергія).
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ:
2273 Оплата електроенергії
Дата опублікування:
14.01.2022 13:51
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума769 098.98 UAH