-
Спрощена закупівля
-
Безлотова
-
КЕП
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2022-01-13-005478-a
Оголошення про проведення спрощеної закупівлі додається (Оголошення про проведення спрощеної закупівлі). Інформація про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі зазначена у додатку 1 до документації додається (Інформація про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмету закупівлі – технічна специфікація).
Завершена
199 573.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 997.87 UAH
мін. крок: 0.5% або 997.87 UAH
Період уточнення:
13.01.2022 15:50 - 19.01.2022 10:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим