-
Спрощена закупівля
-
Безлотова
-
КЕП
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2022-01-13-005478-a
Оголошення про проведення спрощеної закупівлі додається (Оголошення про проведення спрощеної закупівлі). Інформація про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі зазначена у додатку 1 до документації додається (Інформація про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмету закупівлі – технічна специфікація).
Завершена
199 573.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 997.87 UAH
мін. крок: 0.5% або 997.87 UAH
Номер:
61ed407e53f341dbb52f83c41ddcb400
Внутрішній номер закупівлі:
13598087
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-01-13-005478-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ГОНОРІВСЬКА ГІМНАЗІЯ СТУДЕНЯНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38228780
-
Адреса:
24736, Україна, Вінницька область, Тульчинський р-н, село Гонорівка, вул. Добраня Андрія, будинок 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Людмила Михайлівна П'ятківська +380671860658 gonorivkaschool@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
199 573.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
997.87 UAH
Період уточнення:
13.01.2022 15:50 - 19.01.2022 10:00
Період прийому пропозицій:
19.01.2022 16:00 - 24.01.2022 00:00
Аукціон:
24.01.2022 13:14 - 24.01.2022 13:43
Період кваліфікації:
24.01.2022 13:43 - 27.01.2022 18:03
Період завантаження договору:
27.01.2022 18:03 - 16.02.2022 18:03
Умови оплати:
дата виставлення рахунку - 100%
- Подіядата виставлення рахунку
- ОписОстаточний розрахунок за фактично поставлену (спожиту) електричну енергію Споживач зобов’язаний провести (здійснити) протягом 5 робочих днів від дня отримання рахунку та акту приймання - передавання фактичних обсягів спожитої електричної енергії, але не пізніше 20 числа наступного місяця за розрахунковим. Інша інформація: Вид закупівлі - спрощена закупівля - для замовників, визначених у пунктах 1-3 частини першої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі», якщо вартість предмета закупівлі товару (товарів), послуги (послуг) менше ніж 200 тисяч гривень, а робіт - 1,5 мільйона гривень. Застосовані критерії оцінки - Єдиним критерієм оцінки згідно даної закупівлі є ціна (питома вага критерію – 100%).
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях5 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
Кількість
37869 Кіловат-година
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
24736, Україна, Вінницька область, Тульчинський р-н, село Гонорівка, межа балансової належності електроустановок замовника
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "РИТЕЙЛ СЕРВІС"
Оскарження: 27.01.2022 18:03 - 01.02.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
40845612
-
Контактна особа:
Дмитро Глущенко +380504409432 gluschenko@svitlogas.com.ua
-
Адреса:
03022, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Козацька, 120/4
Оскарження: 27.01.2022 18:03 - 01.02.2022 00:00
Початкова пропозиція
170 410.50 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
156 777.66 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
27.01.2022 18:03
Документи
48
Скарги
0
Товариство з обмеженою відповідальністю "ВІННИЦЯГАЗ ЗБУТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39593306
-
Контактна особа:
Столяр Марина Олександрівна 380674336414,380432660414 Maryna.Stolyar@vngaszbut.104.ua
-
Адреса:
21036, Україна, Вінницька область, Вінниця, вул. Хмельницьке Шосе 23
Початкова пропозиція
172 303.95 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
157 156.35 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
39
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕНЕРА ВІННИЦЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41835359
-
Контактна особа:
Обертюх Тетяна Степанівна 380952869110 INFO@VIN.ENERA.UA http://vin.enera.ua
-
Адреса:
21037 , Україна, Вінницька область, Вінниця, 21037, Вінницька обл., місто Вінниця, ВУЛИЦЯ ПИРОГОВА, будинок 131
Початкова пропозиція
196 918.80 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
167 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
114
Скарги
0
Контракти
Номер:
18da966c749e4ed3a1c93dac074ac3cf
Ідентифікатор договору:
UA-2022-01-13-005478-a-b1
Постачальник:
ТОВ "РИТЕЙЛ СЕРВІС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40845612
-
Контактна особа:
Дмитро Глущенко +380504409432 gluschenko@svitlogas.com.ua
-
Адреса:
03022, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Козацька, 120/4
Номер договору:
РС/280122/02/ЕЕ
Сума договору:
149 577.24 UAH з ПДВ
Сума договору:
124 647.70 UAH без ПДВ
Період дії договору:
03.02.2022 00:00 - 31.12.2022 00:00
Дата підписання:
03.02.2022 09:23
Статус:
Розірваний