-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
- 1
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2021-12-24-004034-b
Торги не відбулися
400 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 000.00 UAH
Період уточнення:
24.12.2021 12:18 - 03.01.2022 00:00
Відповідь надана
Номер:
97095dc86dd842cf926b754fb798b49a
Дата опублікування:
28.12.2021 17:17
Опис:
Доброго дня, шановний замовнику! Чи входить до очікуваної вартості закупівлі оплата послуг з розподілу електричної енергії?
Відповідь:
Доброго Дня! У відповідь на запитання надаємо наступну інформацію. Дана закупівля виставлена Замовником без урахування послуг із розподілу електричної енергії
Дата відповіді:
29.12.2021 10:16
Відповідь надана
Загальна вартість
Номер:
1fbe1021b4ed4451b127a2ecc3c21c7a
Дата опублікування:
28.12.2021 10:23
Опис:
Шановний Замовнику! Загальна вартість електричної енергії повинна вказуватися з ПДВ, внесіть будь-ласка відповідні зміни до закупівлі!
Відповідь:
Доброго дня! зміни до умов внесено, Дякуємо за звернення
Дата відповіді:
28.12.2021 10:39