• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП
  • 1

Електрична енергія

Торги не відбулися

400 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 000.00 UAH
Номер: 72cb9843342f42349f05f269967985c0
Внутрішній номер закупівлі: 13430330
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-12-24-004034-b   
Замовник: ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ, СПОРТУ, КУЛЬТУРИ ТА ТУРИЗМУ СИНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Шулежко Лілія Михайлівна 380965156102 shuliezhko@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 400 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 2 000.00 UAH
Період уточнення: 24.12.2021 12:18 - 03.01.2022 00:00
Період прийому пропозицій: 24.12.2021 12:18 - 13.01.2022 14:00
Аукціон: з 14.01.2022 14:27
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
Кількість 80000 Кіловат-година
Період постачання 01.01.2022 - 31.12.2022
Місце постачання Відповідно до документації

Інформація про скасування

Номер: 79f789a197ae4156b3f8016002cae461
Причина скасування: Скорочення видатків на здійснення закупівлі товарів, робіт і послуг
Опис причини скасування: Відміна теднерної закупівлі у звязку із змінами у фінансуванні. Зменшення суми на фінансування закупівлі електричної енергії.
Період оскарження: 05.01.2022 12:34 - 16.01.2022 00:00
Дата опублікування: 05.01.2022 12:34
Дата виконання: 05.01.2022 12:34
Статус:
Виконано