-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015: 09130000-9-Нафта і дистиляти (Бензин А-95, ДП)
Тендер Prozorro UA-2021-12-23-008721-c
Торги не відбулися
548 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 740.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 740.00 UAH
Період уточнення:
23.12.2021 12:43 - 29.12.2021 00:00
Відповідь надана
АЗС
Номер:
5cdb5458110648189597b4d1b9a97d9c
Дата опублікування:
26.12.2021 19:37
Опис:
Вимога : - у кількості не менше 10 АЗС в містах Одеса, Київ, Львів, Харків*
10 АЗС на всі чотири міста, чи в кожному по 10 АЗС?
Відповідь:
В кожному
Дата відповіді:
28.12.2021 09:04
Відповідь надана
кількість АЗС у радіусі 10км.
Номер:
b8397f3622ce4d659bcb95c3bc22f2df
Дата опублікування:
24.12.2021 15:06
Опис:
Скільки АЗС потрібно бути в радусі 10 км. ?
Відповідь:
Мінімум одна АЗС
Дата відповіді:
28.12.2021 09:04
Відповідь надана
ДСТУ для ДП
Номер:
fe67d0d8a8e64b4d82ee3926d1db76d7
Дата опублікування:
24.12.2021 11:24
Опис:
Вимогами Замовника в тендерній документації встановлено наступне: Якість Продукції повинна відповідати Державним стандартам України та технічним вимогам заводу виробника, а саме:- ДП – вимогам ДСТУ 7687:2015, або Технічному регламенту щодо вимог до автомобільних бензинів, дизельного, суднового та котельного палива (затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01.08.2013 № 927), європейському стандарту EN 228:2008 та екологічному стандарту Євро-5.
Законодавством України ДСТУ 7687:2015 встановлено для бензинів. Для ДП встановлено ДСТУ 7688:2015. Прошу надати роз'яснення та внести відповідні зміни до тендерної документації
Відповідь:
ДП – вимогам ДСТУ 7688:2015, або Технічному регламенту щодо вимог до автомобільних бензинів, дизельного, суднового та котельного палива (затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01.08.2013 № 927), європейському стандарту EN 228:2008 та екологічному стандарту Євро-5
Дата відповіді:
28.12.2021 09:03