-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015: 09130000-9-Нафта і дистиляти (Бензин А-95, ДП)
Тендер Prozorro UA-2021-12-23-008721-c
Торги не відбулися
548 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 740.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 740.00 UAH
Номер:
103b306efdae45fa9fb229a5b2bb2e9a
Внутрішній номер закупівлі:
13391709
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-12-23-008721-c
Замовник:
МЕДИЧНИЙ РЕАБІЛІТАЦІЙНИЙ ЦЕНТР "ОДЕСЬКИЙ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
24548180
-
Адреса:
65038, Україна, Одеська область, м. Одеса, вул. Рибальська Балка, буд. 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Інна Коробчинська +380482349067 inna-od-ua@ukr.net https://www.dsns.gov.ua/ua/Sanatoriy-Odeskiy-DSNS-Ukrayini.html
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
548 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 740.00 UAH
Період уточнення:
23.12.2021 12:43 - 29.12.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
23.12.2021 12:43 - 08.01.2022 10:00
Аукціон:
з 10.01.2022 12:44
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Бензин А-95
Кількість
7074 літр
Період постачання
до 31.12.2022
ДП
Кількість
10590 літр
Період постачання
до 31.12.2022
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ТД МТК"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43621716
-
Контактна особа:
Віктор Данилюк +380678171010 mtcmanagerfive@gmail.com
-
Адреса:
69096, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, вул.Гребельна, будинок 5
Початкова пропозиція
499 192.20 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
499 192.20 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги
10
Документи
47
Скарги
0