-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Реконструкція приміщення їдальні в ПДЗОВ «Прикордонник» з надбудовою мансардного поверху та облаштування підсобних приміщень
Тендер Prozorro UA-2017-10-27-001687-b
Торги відмінено
3 200 480.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 16 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 16 000.00 UAH
Період уточнення:
27.10.2017 16:07 - 02.11.2017 12:00
Відповідь надана
дякую
Номер:
c5639b38fe8845d298b062a85ad93374
Дата опублікування:
01.11.2017 19:40
Опис:
Дякую
Відповідь:
Будь ласка.
Дата відповіді:
01.11.2017 20:54
Відповідь надана
уточніть кінцевий строк подання тендерних пропозицій
Номер:
ff5ce26d09c1456eb02b349fb76d1cd1
Дата опублікування:
01.11.2017 19:32
Опис:
Просимо виправити кінцевий строк подання тендерних пропозицій в тендерній документації
Відповідь:
Кінцевий строк подання тендерних пропозицій виправлено.
Дата відповіді:
01.11.2017 20:54
Відповідь надана
уточніть кінцевий строк подання тендерних пропозицій.
Номер:
0fac3253aed84ddeb8769c9b2cdd2c1c
Дата опублікування:
01.11.2017 16:28
Опис:
Просимо Вас, уточнити кінцевий строк подання тендерних пропозицій. В новій редакції тендерної документації, згідно розділу 4 пункту 1.1 кінцевий строк подання тендерних пропозицій 10.11.2017 р. до 12:00, а на комерційних онлайн-майданчиках Prozorro зазначено кінцевий строк подання тендерних пропозицій 12.11.2017 р. до 12:00.
Відповідь:
Кінцевий строк подання тендерних пропозицій - 12.11.2017 р. до 12:00.
Дата відповіді:
01.11.2017 16:33
Відповідь надана
Приведення тендерної документації у відповідність згідно чинного законодавства
Номер:
a632cbbc0b1340fd83994645c2c7b4b7
Дата опублікування:
31.10.2017 13:41
Опис:
Виходячи з вашої позиції, якщо учасники, якими є юридичні або фізичні особи що були зареєстровані в 2016 році, та виконували аналогічні договори, не мають змоги прийняти участь у даному тендері. Це є грубе порушення, тому що дана умова обмежує кількість учасників. Вимагаємо внести відповідні зміни до тендерної документації в частині приведення її у відповідність згідно чинного законодавства.
Відповідь:
Рішенням тендерного комітету від 31.10.2017 р. Протокол № 165, внесено зміни до тендерної документації для процедури закупівлі – відкриті торги
ДК 021-2015 (CPV) – 45454000-4 - Реконструкція (Реконструкція приміщення їдальні в ПДЗОВ «Прикордонник» з надбудовою мансардного поверху та облаштування підсобних приміщень);
Дата відповіді:
31.10.2017 15:23
Відповідь надана
Приведення тендерної документації у відповідність згідно чинного законодавства
Номер:
253e5edf0de8423fa321ea1168da4a61
Дата опублікування:
31.10.2017 10:28
Опис:
Шановний Замовнику, вимагаємо внести відповідні зміни до тендерної документації в частині приведення її у відповідність згідно чинного законодавства. А саме Розділ 3 Пункт. 1.1.3. тендерної документації – суперечить ст. 16 Закону № 922-VIII в частині вимоги надати копію аналогічного договору укладеного в 2015 (за законом – не менше одного аналогічного договору) тобто не конкретизується що саме договір повинен бути укладений чи виконаний в 2015 році. Виходячи з цього тексту, вимоги які пред'являються до учасників, якими є юридичні або фізичні особи, які подають заявку в тендер, обмежує кількість учасників .Вимагаємо внести відповідні зміни до тендерної документації. В іншому випадку будемо змушені звертатись зі скаргою в Антимонопольний Комітет України. Дякуємо за розуміння.
Відповідь:
1.1.3. Наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного договору.
а) Інформаційна довідка, складена в довільній формі або у табличному вигляді, за підписом керівника щодо досвіду роботи на ринку та виконання аналогічного господарського договору, укладеного в 2015 р. (не менше 1 шт.);
б) Копія аналогічного договору, укладеного в 2015 р.;
в) Позитивний відгук від Замовників про виконання умов аналогічного договору (не менше 1 шт.);
Дата відповіді:
31.10.2017 10:40