-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Реконструкція приміщення їдальні в ПДЗОВ «Прикордонник» з надбудовою мансардного поверху та облаштування підсобних приміщень
Тендер Prozorro UA-2017-10-27-001687-b
Торги відмінено
3 200 480.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 16 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 16 000.00 UAH
Номер:
fe8ca55ef2ba4833b11152962167a2e2
Внутрішній номер закупівлі:
1325454
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-10-27-001687-b
Замовник:
Управління освіти виконавчого комітету Нововолинської міської ради Волинської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
02141696
-
Адреса:
45400, Україна, Волинська область, місто Нововолинськ, проспект Дружби, 27
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Рудчук Андрій Вячеславович +380931590415 jurist_osvita@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45454000-4 РеконструкціяАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
3 200 480.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
16 000.00 UAH
Період уточнення:
27.10.2017 16:07 - 02.11.2017 12:00
Період прийому пропозицій:
27.10.2017 16:07 - 12.11.2017 12:00
Аукціон:
13.11.2017 12:41 - 13.11.2017 13:14
Період кваліфікації:
з 13.11.2017 13:14
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Роботи Реконструкція приміщення їдальні в ПДЗОВ «Прикордонник» з надбудовою мансардного поверху та облаштування підсобних приміщень
Кількість
1 штуки
Період постачання
21.11.2017 - 31.12.2018
Інформація про скасування
Номер:
47e94c973b9840938e776adab9e19cfe
Причина скасування:
cancelled
Опис причини скасування:
Торги відмінено враховуючи неможливість усунення порушень, що виникли через виявлені порушення законодавства з питань публічних закупівель.
Дата опублікування:
15.11.2017 10:52
Статус:
Виконано
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПП Зевс-Гарант
×
-
Код ЄДРПОУ:
36177829
-
Контактна особа:
Давидюк Анатолій Миколайович +380336821104 zevs-garant@ukr.net
-
Адреса:
45100, Україна, Волинська область, Рожище, Селянська, 46
Початкова пропозиція
2 805 862.87 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 499 998.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує рішення
Документи
28
Скарги
0
ТОВ "ДАД-БУД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38652585
-
Контактна особа:
Дмитро Цаан +380979052259 dad-bud@ukr.net
-
Адреса:
45400, Україна, Волинська область, м. Нововолинськ, 15 Мікрорайон, буд. 5, кв. 21
Початкова пропозиція
2 830 805.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 499 999.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Документи
57
Скарги
0
ПП "Нова Аркада"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31216779
-
Контактна особа:
Новосад Ігор Іванович +380334430707 arkadan@rambler.ru
-
Адреса:
45400, Україна, Волинська область, Нововолинськ, Козацька, 27
Початкова пропозиція
3 099 774.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
3 067 774.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Документи
26
Скарги
0
ТОВ Західбудпром
×
-
Код ЄДРПОУ:
32186410
-
Контактна особа:
Лещишина Алла Василівна +380334446793 zaxidbudprom@ukr.net
-
Адреса:
45400, Україна, Волинська область, Нововолинськ, 5 Мікрорайон, буд.13
Початкова пропозиція
3 087 281.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
3 071 281.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Документи
4
Скарги
0