-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги зі створення комплексної системи захисту інформації інформаційної системи "Єдина інформаційно-аналітична система державної служби зайнятості"
Тендер Prozorro UA-2017-10-24-001211-b
Послуги зі створення комплексної системи захисту інформації інформаційної системи "Єдина інформаційно-аналітична система державної служби зайнятості"
Торги не відбулися
1 400 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 7 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 7 000.00 UAH
Період уточнення:
24.10.2017 17:17 - 30.10.2017 09:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим