-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги зі створення комплексної системи захисту інформації інформаційної системи "Єдина інформаційно-аналітична система державної служби зайнятості"
Тендер Prozorro UA-2017-10-24-001211-b
Послуги зі створення комплексної системи захисту інформації інформаційної системи "Єдина інформаційно-аналітична система державної служби зайнятості"
Торги не відбулися
1 400 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 7 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 7 000.00 UAH
Номер:
6282d3dde5a441d7b20c6faae6f604dc
Внутрішній номер закупівлі:
1305078
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-10-24-001211-b
Замовник:
Державна служба зайнятості (Центральний апарат)
×
-
Код ЄДРПОУ:
03491079
-
Адреса:
01601, Україна, м.Київ, М.КИЇВ, вул. Еспланадна, 8/10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Щербик Ігор Олександрович 0442898685 sherbik.igor@es.dcz.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
72590000-7 Професійні послуги у комп’ютерній сферіАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
1 400 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
7 000.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
42 000.00 UAH
Період уточнення:
24.10.2017 17:17 - 30.10.2017 09:00
Період прийому пропозицій:
24.10.2017 17:17 - 09.11.2017 09:00
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги зі створення комплексної системи захисту інформації інформаційної системи "Єдина інформаційно-аналітична система державної служби зайнятості"
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2017
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "АЙ ТІ ІНЖИНІРІНГ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41215845
-
Контактна особа:
Ганна Кириченко +380989968135, +380953176313 anna.it.engineering@gmail.com
-
Адреса:
04080, Україна, Київ, місто Київ, ВУЛИЦЯ КИРИЛІВСЬКА, будинок 82, офіс 256
Початкова пропозиція
1 397 830.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 397 830.00 UAH з ПДВ
Документи
4
Скарги
0