-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
послуги з приймання телефонних дзвінків (послуги кол-центру)
Тендер Prozorro UA-2021-12-09-007863-a
Торги не відбулися
488 580.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 442.90 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 442.90 UAH
Період уточнення:
09.12.2021 16:33 - 15.12.2021 00:00
Відповідь надана
Об'єм робіт
Номер:
7ba4f882e6a649fe92b58fd02606b68d
Дата опублікування:
13.12.2021 11:32
Опис:
Доброго дня. Прохання зазначити к-сть звернень на годину/день/місяц.
Відповідь:
Доброго дня, у середньому кількість звернень на годину приблизно дорівнює 12-20, в день 110-120, на місяць 2400-2800
Дата відповіді:
13.12.2021 12:07