-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
послуги з приймання телефонних дзвінків (послуги кол-центру)
Тендер Prozorro UA-2021-12-09-007863-a
Торги не відбулися
488 580.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 442.90 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 442.90 UAH
Номер:
3db68531c4d64d88aa833ac6f32e3503
Внутрішній номер закупівлі:
13011904
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-12-09-007863-a
Замовник:
Управління соціального захисту населення адміністрації Шевченківського району Харківської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
03196593
-
Адреса:
61166, Україна, Харківська область, Харків, проспект. Науки, будинок 17а
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Шара Ніна 380677722409 nina_0109@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
79510000-2 Послуги з приймання телефонних дзвінківАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
488 580.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 442.90 UAH
Період уточнення:
09.12.2021 16:33 - 15.12.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
09.12.2021 16:33 - 25.12.2021 00:00
Аукціон:
з 28.12.2021 15:03
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях15 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
послуги з приймання телефонних дзвінків (послуги кол-центру)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2022
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ХАРКІВСЬКИЙ ДАТА ЦЕНТР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40848524
-
Контактна особа:
Гриценко Олена Віталіївна 380506374924 poshtova_adresa_@ukr.net
-
Адреса:
61052, Україна, Харківська область, Харків, ВУЛИЦЯ КОНТОРСЬКА, будинок 35
Початкова пропозиція
473 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
473 000.00 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги
10
Документи
41
Скарги
0