-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015 - 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи (лимони, яблука, апельсини, банани) для потреб ясла-садків на 2022 рік
Тендер Prozorro UA-2021-12-08-012768-c
Пропозиції розглянуті
період кваліфікації завершився 1 662 дні назад
893 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 467.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 4 467.50 UAH
Період уточнення:
08.12.2021 14:52 - 21.12.2021 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим