-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Піщано (відсіво) сольова суміш з вмістом солі 12 % (ДК 021:2015 - 14210000-6 "Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі")
Тендер Prozorro UA-2017-10-19-001435-b
Піщано (відсіво) сольова суміш з вмістом солі 12 % (ДК 021:2015 - 14210000-6 "Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі")
Торги не відбулися
600 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 3.3% або 20 000.00 UAH
мін. крок: 3.3% або 20 000.00 UAH
Період уточнення:
19.10.2017 16:10 - 27.10.2017 16:50
Звернень немає. Звернення не може бути заданим