-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Піщано (відсіво) сольова суміш з вмістом солі 12 % (ДК 021:2015 - 14210000-6 "Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі")
Тендер Prozorro UA-2017-10-19-001435-b
Піщано (відсіво) сольова суміш з вмістом солі 12 % (ДК 021:2015 - 14210000-6 "Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі")
Торги не відбулися
600 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 3.3% або 20 000.00 UAH
мін. крок: 3.3% або 20 000.00 UAH
Номер:
e871af017c374c70a54891d0f615f4ec
Внутрішній номер закупівлі:
1294246
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-10-19-001435-b
Замовник:
Комунальне підприємство "Бучанське управління житлово-комунального господарства" Бучанської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
25689882
-
Адреса:
08292, Україна, Київська обл., Буча, м.Буча.Київської обл. вул.Енергетиків,2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Матвейчик Лариса +380459748476 bzhek@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачіАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
600 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
20 000.00 UAH
Період уточнення:
19.10.2017 16:10 - 27.10.2017 16:50
Період прийому пропозицій:
19.10.2017 16:10 - 06.11.2017 15:50
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Піщано (відсіво) сольова суміш з вмістом солі 12 % (ДК 021:2015 - 14210000-6 "Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі")
Кількість
1200 тонни
Період постачання
до 31.12.2017