-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Код ДК 021-2015 (CPV) (33190000-8) Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні (медичне обладнання)
Тендер Prozorro UA-2017-10-24-000824-b
Під кількістю закупівлі розуміти загальну кількість всього медичного обладнання. Детальніше дивитися у Додатку 2 до ТД
Торги відмінено
569 085.63
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 845.43 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 845.43 UAH
Період уточнення:
24.10.2017 15:05 - 30.10.2017 13:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим